ZAGŁOSUJ NA NAS: "ŁĄCZY NAS FOOTBALL"

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice,

Wszyscy Sympatycy piłki nożnej

Od 9 września br. trwa 4. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Przed nami ostatni i decydujący tydzień w głosowaniu nad zgłoszonymi projektami.

Tylko do 30 września br. do godz. 23.59 drogą elektroniczną można oddać swój głos na projekt – zadanie KOM9 ŁĄCZY NAS FOOTBALL, które jest wspólnym projektem 3 Stowarzyszeń – Akademii – Klubów piłkarskich: AP Bibiczanka Bibice, Kosynierzy Łuczyce i Galicja Raciborowice.

Razem ubiegamy się o dofinansowanie z budżetu województwa kwotą 150.000 zł, które w całości przeznaczymy na rozwój naszych Akademii, poprzez zakup niezbędnego sprzętu treningowego, wyposażenia, strojów sportowych oraz na organizację turniejów szkoleniowych. Wszystko dla naszych zawodników z grup młodzieżowych i dziecięcych!

Dlatego prosimy Wszystkich Państwa, Rodziców, starsze Rodzeństwo, Dziadków naszych zawodników, Wasze Rodziny, znajomych i przyjaciół, sympatyków piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowejwszystkich, którzy mieszkają na terenie powiatu krakowskiego – głosujcie na zadanie KOM9 ŁĄCZY NAS FOOTBALL!

W ten sposób dacie radość młodym chłopcom, zawodnikom naszych Akademii rozpoczynającym swoją przygodę z piłką nożną, aby przez to wsparcie mogli mieć odpowiednie warunki do treningu i rozwoju pasji, jaką jest piłka nożna.

Liczymy na Wasze Głosy, które będę wsparciem dla Waszych Dzieci.

Głosujemy do 30 września do godz. 23.59 drogą elektroniczną lub tradycyjną:

Zasady głosowania:

• Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec województwa małopolskiego, który ukończył 16 lat.
  • Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz, na jeden z trzech sposobów: elektronicznie, poprzez złożenie wypełnionej papierowej karty do głosowania w wyznaczonych punktach lub korespondencyjnie, poprzez przesłanie karty do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

● Każdy uprawniony mieszkaniec ma tylko 1 głos, co oznacza, że może zagłosować tylko na 1 zadanie z subregionu, w którym mieszka w naszym przypadku jest to:

Subregion Krakowski Obszar Metropolitalny - powiaty: krakowski [bez miasta Kraków], miechowski, proszowicki, wielicki;

● Aby prawidłowo oddać głos, należy podać numer PESEL oraz wybrać swój (jeden) powiat zamieszkania, a akże potwierdzić zawarte oświadczenia.

● Głosowanie trwa do 30 września 2019 r.

Wybieramy stronę internetową:

www.bo.malopolska.pl

ZAKŁADKA: GŁOSOWANIE

Głosujemy na:

zadanie KOM9: ŁĄCZY NAS FOOTBALL!

Dziękujemy za Waszą przychylność i każdy Głos!

Zawodnicy i Trenerzy

Akademii Piłkarskiej Bibiczanka,