Klasa A1: Prądniczanka II - Bibiczanka 3:4. CEL OSIĄGNIĘTY

Klasa A1:  Prądniczanka II - Bibiczanka 3:4. CEL OSIĄGNIĘTY

Z kompletem punktów wracają zawodnicy Bibiczanki z Krakowa. W spotkaniu z drugim zespołem Prądniczanki wygrali 4:3 (3:1). Spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli należało wygrać i cel został osiągnięty.

Po dobrym i otwartym spotkaniu Bibiczanka wywozi z Krakowa komplet punktów. W meczu z drugim zespołem Prądniczanki, podopieczni trenera Marka Salamona zdobyli o jedną bramkę więcej. Zwycięstwo w pełni zasłużone, chociaż w drugiej połowie bibiczanie niepotrzebnie oddali inicjatywę gospodarzom, którzy do końca walczyli choćby o remis.

Wynik spotkania otworzył w 6 min. Aleks Noworyta. W 4 min. później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Prądniczanka dość szybko, bo już w minutę później zdobyła bramkę kontaktową. Bibiczanka jednak, po kolejnych dziesięciu minutach gry, prowadziła już 3:1 za sprawą Ihora Lobanova.

Po przerwie, w 48 min. Ihor Lobanov po raz drugi wpisał się na listę strzelców i ładnym strzałem podwyższył na 4:1.

Prądniczanka w ostatnich 30 minutach gry, postraszyła Bibiczankę, zdobywając dwie bramki kontaktowe w 61 i 73 min. Jednak to było wszystko, na co stać było krakowian tego dnia i komplet punktów zdobyła Bibiczanka.

Ciekawostką z tego spotkania jest to, że 3 zawodników z obu zespołów, zdobyło po 2 bramki w tym spotkaniu. Aleks Noworyta i Ihor Lobanov dla Bibiczanki oraz Marcin Rybak dla Prądniczanki.

A-klasa grupa I. 7 kolejka: 29 września br. (niedziela) godz. 11.00. Stadion Miejski u. W. Kawuli, przy ul. Św. Andrzeja Boboli 5 w Krakowie. Widzów: 50. Prądniczanka II Kraków - Bibiczanka 3:4 (1:3).