V liga. Sokół - Bibiczanka 8:0 SROGIE BATY OD LIDERA!

We wczorajszym meczu w Kocmyrzowie, lider grupy I Sokół, rozgromił Bibiczankę aż 8:0 (6:0)! Prawdziwy nokaut bibiczan miał miejsce już w pierwszej połowie spotkania. W tej części gry, nasza drużyna grając bardzo słabo, straciła aż 6 goli.... Najwyższa pora wyciągnąć wnioski i to nie tylko z postawy drużyny pod kątem sportowym, ale także organizacyjnym jeśli chodzi o funkcjonowanie zespołu seniorów.

V liga okręgowa, grupa I. 24 kolejka: 1 czerwca br. (sobota) godz. 17.00. Stadion w Kocmyrzowie. Widzów: 80. Sokół Kocmyrzów - Bibiczanka Bibice 8:0 (6:0).

1:0 – 8 min. Tomasz Targosz

2:0 – 12 min. Daniel Zimny

3:0 – 37 min. Paweł Zawrzykraj

4:0 – 38 min. Mateusz Hałat