Młodzik Młodszy D2 - II liga: Wierzbowianka - Bibiczanka 7:2. REWANŻ ZA JESIEŃ

Wierzbowianka wzięła rewanż za porażkę jesienią i wygrała w pierwszym meczu rundy wiosennej z drużyną Młodzików Młodszych Bibiczanki 7:2. Mimo wysokiej porażki, cieszy fakt, że nasz zespół strzelił dwie bramki i miał jeszcze kilka innych okazji.

Wynik meczu mówi sam za siebie. Chłopcy pod wodzą nowego trenera nie "weszli" dobrze w mecz. Szybko stracone bramki "podcięły" skrzydła naszym Młodzikom. Trener próbując zmienić sytuacje postanowił zaryzykować przechodząc na system gry z dwoma obrońcami. Efektem była strzelona kontaktowa bramka.

Niestety, zbyt wolna gra na "stojąco" w całym spotkaniu, niedokładne podania i słaba dyspozycja tego dnia, skutkowała siedmioma straconym bramkami i trzema zdobytymi.

Miejmy nadzieję, że już za tydzień nasi zawodnicy zaprezentują się dużo lepiej.

II Liga Okręgowa Młodzików Młodszych, grupa 11. 1 kolejka: 7 kwietnia br. (niedziela) godz. 14.00. Stadion w Wierzbnie. Widzów: 30. Wierzbowianka Wierzbno - Bibiczanka Bibice 7:2 (5:1).
Czas gry: 2x30 minut

1:0 – 1 min. Szymon Migas

2:0 – 6 min. Wojciech Kijowski

2:1 – 17 min. Karol Michałowski

3:1 – 24 min. Szymon Bubak

4:1 – 29 min. Szymon Migas

5:1 – 38 min. Szymon Bubak

5:2 – 53 min. Iwo Solecki

6:2 – 57 min. Szymon Migas

7:3 – 59 min. Szymon Migas

Wierbowianka: Oliwier Stawinoga – Szymon Bubak, Bartosz Chodźba, Zofia Grocka, Wojciech Grocki, Adrian Juszczyk, Wojciech Kijowski, Dominik Motyka, Filip Rozsądek.

Na zmiany powrotne wchodzilł: Szymon Migas.

Bibiczanka: Szymon Kacprzak - Maksymilian Kopiec, Karol Michałowski, Alan Lewicki – Mateusz Dudek, Szymon Anioł, Wojciech Ożóg, Piotr Zeliaś, Bartłomiej Czerwiec.

Na zmiany powrotne wchodzili: Krystian Gronuś, Iwo Solecki, Mikołaj Kowalski,

Trener: Damian Taw