Młodzik Młodszy D2 - II liga: Bibiczanka - Proszowianka 2:1 GRA LEPSZA NIŻ WYNIK

W bardzo ważnym spotkaniu dla końcowego układu w tabeli drużyna Młodzików Młodszych pewnie wygrała z Proszowianką Proszowice 2:1 (0:1). Zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem w walce o awans do I ligi okręgowej, sprawiło, że nasza drużyna już w najbliższym spotkaniu z Wierzbowianką, może przypieczętować ten sukces.

II Liga Okręgowa Młodzików Młodszych, grupa 11. 9 kolejka: 2 czerwca br. (niedziela) godz. 16.00. Stadion w Bibicach przy ul. Lipowej 28. Widzów: 40. Bibiczanka Bibice – Proszowianka Top Cars Proszowice 2:1 (0:1).

Czas gry: 2x30 minut

0:1 – 18 min. Rafał Bogucki

1:1 – 33 min. Dawid Flaga

2:1 – 36 min. Dawid Flaga

Sędziował: Kamil Tyliba

Bibiczanka: Szymon Kacprzak - Maksymilian Kopiec, Mateusz Dudek, Karol Michałowski, Kacper Lubieński, Bartosz Marzec, Szymon Anioł, Wojciech Ożóg, Dawid Flaga.

Na zmiany powrotne wchodził: Krystian Gronuś, Piotr Zeliaś, Iwo Solecki, Mikołaj Kowalski, Igor Mazurek.

Trener: Damian Taw

Proszowianka Top Cars: Łukasz Kania – Rafał Bogucki, Jakub Bajołek, Igor Czekajski, Wiktor Jelonkiewicz, Nikola Kocierz, Filip Mzyk, Bartosz Pięta, Dariusz Psica.

Na zmiany powrotne wchodził: Filip Jędras, Kacper Kurowski, Krzysztof Kaczmarczyk

Trener: Marcin Wąsowicz