MŁODZIEŻ BIBICZANKI W ROZGRYWKACH LIGOWYCH

W poniedziałek, 15 lipca br. Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie, ogłosił także podział drużyn młodzieżowych w rozgrywkach ligowych. Bibiczankę w nadchodzącym sezonie 2019/2020, reprezentować trzy drużyny: Trampkarze Młodsi rocznik 2006, Młodziki roczniki 2007 i 2008 oraz Młodziki Młodsi rocznik 2008 i 2009.

Najstarsza rocznikowo drużyna Bibiczanki, Trampkarze Młodsi C2 – rocznik 2006 grać będą jesienią w grupie 1 rozgrywek na szczeblu rejonu Kraków. W przypadku zajęcia jednego z trzech pierwszych miejsc, podopieczni trenera Mariusza Wojtygi na wiosnę 2020 roku awansują do nowo tworzonej I Ligi Okręgowej Trampkarzy Młodszych.

Druga nasza drużyna, którą tworzą zawodnicy z roczników 2007 i 2008, grać będzie grupie 1, III Ligi Okręgowej Młodzików. Zespół ten od nowego sezonu będzie prowadził także nowy trener Leszek Garguła. Część zawodników z obu roczników, będzie także dodatkowo zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzupełniać kadrę Trampkarzy Młodszych, jak też Młodzików Młodszych.

Z kolei trzeci nasz zespół występować będzie w Lidze Okręgowej Młodzików Młodszych w grupie 1. W tych rozgrywkach rywalizować będzie grupa zawodników z rocznika 2009 wsparta kilkoma zawodnikami z rocznika 2008, której trenerem jest Marek Marchewka.

Początek rozgrywek w ligach młodzieżowych zaplanowany został na przełomie sierpnia i września. Grupy młodzieżowe przygotowania do nowego sezonu rozpoczynają na początku sierpnia, a część zawodników wyjeżdża na obóz przygotowawczy w dn. 18-25 sierpnia do Ośrodka piłkarskiego „Rekord” w Bielsku-Białej.

Jednocześnie Akademia Piłkarska i Klub Sportowy „Bibiczanka” zapraszają wszystkich chłopców do udziału w treningach w poszczególnych kategoriach wiekowych od Skrzata (rocznik 2013) do Trampkarza (rocznik 2006).

Wszelkie informacje odnośnie zapisów do Akademii i Klubu Sportowego Bibiczanka, uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu +48 607-424-504 lub pisząc na adres poczty mailowej: apbibiczanka@interia.eu

Podział na grupy w rozgrywkach ligowych z udziałem drużyn KS Bibiczanka:

Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych / C2, grupa 1:

1. Albertus Kraków

2. Bibiczanka Bibice

3. Bronowianka Kraków

4. Grębałowianka Kraków

5. Hutnik Kraków

6. Prądniczanka Kraków

7. Zawisza Sulechów

III Liga Okręgowa Młodzików / D1, grupa 1:

1. AP Gołcza