KADRA KS BIBICZANKA

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy kadrę pierwszego zespołu KS Bibiczanka Bibice, występującego w A-klasie gr.1 w sezonie 2020/21.

Szeroka kadra Bibiczanki od najbliższego wtorku, liczyć będzie 26 zawodników, po tym jak do drużyny dołączy Bartosz Jewstrat, wychowanek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który do niedawna reprezentował barwy Pogoni Skotniki.

Część nowych zawodników dołączyła do naszego zespołu jeszcze w przerwie zimowej w poprzednim sezonie. Jednak z uwagi na odwołaną rundę wiosenną z powodu pandemii koronawirusa, będą mogli zadebiutować w barwach Bibiczanki, dopiero w rozpoczynających się rozgrywkach.

Kilku nowych graczy Bibiczanka pozyskała także w ostatnich dniach przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Tak więc kadrę naszej drużyny tworzą (w nawiasach poprzedni klub danego zawodnika):

- bramkarze: Piotr Król, Tomasz Malec (Strażak Kokotów), Adrian Sobczyk.

- zawodnicy z pola: Karol Baran, Mariusz Bieda (Legion Bydlin), Dawid Dragosz, Rafał Furgał, Bartosz Jewstrat (Pogoń Skotniki), Łukasz Kanior (Sportowiec Modlinczka), Kamil Klimczyk, Dawid Kowalczyk (LKS Śledziejowice), Przemysław Krawczyk, Marcin Kurczek, Paweł Kurczek, Łukasz Pudełko (Iskra Radwanowice), Jakub Raj, Marek Rechemtiuk (kapitan), Szymon Sobolewski, Przemysław Styrna, Rafał Szych, Konrad Śniaz (TS Węgrzce), Dawid Witko (TS Węgrzce), Krzysztof Zawrzykraj, Grzegorz Ziobro (Strażak Kokotów), Andrzej Żak (TS Węgrzce), Kamil Żarnowski.

Trenerem  jest Marek Salamon, a kierownikiem drużyny Wojciech Gwóźdź.