Inauguracja rozgrywek 8 sierpnia. NA POCZĄTEK MECZ Z PRĄDNICZANKĄ II

8 i 9 sierpnia br. rozpoczyna się nowy sezon 2020/21 w piłkarskiej Klasie A w MZPN - Rejon Kraków. Drużyna Bibiczanki, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i odwołaniu wiosennych spotkań minionego sezonu, zmierzy się na własnym boisku z rezerwami Prądniczanki Kraków w sobotę, 8 sierpnia br. o godz. 16.00.

Przerwa z powodu pandemii koronawirusa, sprawiła, że miniony sezon nie został dokończony. Drużyna seniorów po wznowieniu zajęć w maju trenowała do końca czerwca. Po dwutygodniowych urlopach, podopieczni trenera Marka Salamona, wznowili zajęcia na własnych obiektach, by jak najlepiej przygotować się nowego sezonu w klasie A.

Drużyna, w której pojawiło się kilku nowych zawodników z myślą o włączeniu się do walki o powrót do ligi okręgowej, rozegrała dotychczas kilka gier kontrolnych z drużynami występującymi głównie w wyższych ligach.

W jednym z takich pojedynków, wczoraj uległa IV-ligowemu Orkanowi Szczyrzyc 1:4, po meczu stojącym na dość dobrym poziomie. Z kolei we wtorek, 4 sierpnia rozegra ostatni sprawdzian przed nowym sezonem. Tym razem rywalem Bibiczanki będzie drużyna z niższej "półki" Juvenia Prandocin.

W następnym tygodniu przedstawimy kadrę pierwszej drużyny Bibiczanki, która 8 sierpnia br. meczem z rezerwami Prądniczanki Kraków, rozpocznie nowy sezon 2020/21. Miejmy nadzieję, że udany i pełny!