TRENUJ I GRAJ W AP KS BIBICZANKA BIBICE! JUNIORZY MILE WIDZIANI!

TRENUJ I GRAJ W AP KS BIBICZANKA BIBICE!

Akademia Piłkarska KS Bibiczanka Bibice, która otrzymała na kolejny rok Brązowy Certyfikat w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN w kategoriach wiekowych od Skrzata do Młodzika, zaprasza zawodników z roczników 2006, 2007 i 2008 do drużyny Juniorów młodszych, która aktualnie występuję w I Lidze Okręgowej Juniorów młodszych Kraków-Olkusz. Zawodników z rocznika 2005 zapraszamy od następnego sezonu 2023/24 do drużyny Juniorów starszych.

9 stycznia br. drużyna Juniorów młodszych rozpoczęła przygotowania do rozgrywek wiosennych. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu (1x hala w SP Bibice, 2x sztuczne boisko KS Prądniczanka). Z kolei od 6-11 lutego br. zespół naszych juniorów wyjedzie na zimowe zgrupowanie przygotowawcze. Zaplanowanych do rozegrania jest także minimum 6 spotkań kontrolnych, m.in. z drużynami Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska, Dalinu Myślenice czy Błękitnych Modlnica.

Po powrocie na obiekty KS Bibiczanka przy ul. Sportowej 2, treningi odbywać się będą 4 razy w tygodniu na boiskach trawiastych.

Akademia zapewnia bardzo dobre warunki treningowe. Każdy zawodnik ma zapewniony profesjonalny sprzęt treningowy i meczowy. Składki miesięczne w rozsądnej wysokości. Obecna kadra, to sympatyczni, chętni do pracy i rozwijania swoich umiejętności zawodnicy.

Jesienią do naszej drużyny dołączyło trzech zawodników z TS Węgrzce i jeden z KS Prądniczanka Kraków, a już wkrótce dołączy do nas kolejny zawodnik z PKS Jadwiga Kraków.

Opiekę szkoleniową nad drużyną sprawują: Krzysztof Hajduk były piłkarz Cracovii i znany trener w roli trenera-koordynatora oraz Grzegorz Pędziwiatr, trener drużyny. Bramkarzami opiekują się trenerzy Akademii Treningu Bramkarskiego: Jakub Bubetty i Tadeusz Kapuściński. Do niedawna pierwszym trenerem drużyny był Tomasz Spytek, który od stycznia br. został trenerem w Akademii Mistrzów Cracovia.

Zainteresowanych zawodników (bramkarzy i zawodników z pola) z doświadczeniem gry w innych drużynach zapraszamy na treningi testowe w okresie od 16 do 27 stycznia br. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w zgrupowaniu wyjazdowym.

Jeśli chcesz sprawdzić się w drużynie, w której stawiamy na rozwój indywidualny i nie ma presji na wynik, to Bibiczanka jest odpowiednią drużyną dla Ciebie!

Telefon kontaktowy do dyrektora Akademii Piłkarskiej KS Bibiczanka: 607-424-504.