Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice 3:3 (0:1)

Liczne kontuzje sprawiły, że nasza drużyna do Iwanowic udała się w mocno okrojonym, trzynastu osobowym składzie. Drużyna pokazała niesamowity charakter i wole walki grając praktycznie cały mecz bez zmian. Można czuć niedosyt z powodu końcowego remisu przy trzybramkowym prowadzeniu, ale wywiezienie punktu z terytorium lidera który dotychczas stracił zaledwie dwa punkty - jest sporym osiągnięciem. Mecz ten na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na morale drużyny, która wkracza w decydująca fazę rundy jesiennej. W następny weekend do Bibic zawitają rezerwy Słomniczanki które zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli, mając zaledwie 1 punkt mniej od naszej drużyny. Zapowiada się ciekawe widowisko!

Bibiczanka: Sobczyk - Ziobro, Bargieł, Kurowski, Rechemtiuk, Ziobro, Raj, Noworyta, Krawczyk, Klimczyk, Barwiołek (90' Domański), Bujas

Bramki: 11'Bargieł, 49' 53' Barwiołek