Zwycięstwo ze Spartakiem !

Bibiczanka Bibice – Spartak Wielkanoc Gołcza 4:1 (0:1)
Witko 51’, 78’ (k), 85’ (k), 88’ – Peciak 16’, Mitela 90+2 (k)

Bibiczanka: Sobczyk – Śniaz (85. Klimczyk), Szych (46. Żak), Dragosz, Kanior (46. Kurczek), Baran, Raj (75. Małkowski), Czarnik, Sobolewski, Ziobro (85. Waszak), Witko

Był to pierwszy sprawdzian na własnych boisku po długiej przerwie. Po remisie ze Słomniczanką, przyszedł czas na konfrontację ze Spartakiem Wielkanoc Gołcza. Poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami, zakończył się wynikiem 1-5 na korzyść Bibiczanki.

Dobre warunki pogodowe, oraz świetnie przygotowana murawa zapowiadały ciekawe widowisko. Bibiczanka była faworytem tego spotkania, jednak po pierwszej połowie schodziła do szatni przegrywając 0-1.

Druga połowa to dominacja miejscowych. Efektem dobrej gry były cztery zdobyte gole. Wszystkie autorstwa Dawida Witko, który dwukrotnie wykończył dobre podania od kolegów, oraz wykorzystał dwa rzuty karne podyktowane dla Bibiczanki.

W ostatniej minucie goście zdołali zmniejszyć rezultat za sprawą karnego w doliczonym czasie gry. Mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W najbliższą środę (tj 05.05), Bibiczanka uda się do Krakowa, aby o 19:30 zmierzyć się z rezerwami Prądniczanki Kraków. Zapraszamy!