ZAPROSZENIE NA MECZ. 14. kolejka

W najbliższą niedzielę, 24 marca br., wraca na piłkarskie boiska krakowska "okręgówka". Bibiczanka w pierwszym meczu wiosennej rundy rewanżowej, podejmuje na własnym boisku Piliczankę Pilica. Początek spotkania o godz.15.00. Jest to zarazem pierwszy z tzw. meczów za "sześć" punktów.

Po rundzie jesiennej nasz zespół znalazł się na spadkowym 13. miejscu i do zajmującej 11. miejsce w tabeli Piliczanki , niedzielnego rywala, traci 2 punkty. Zwycięstwo w najbliższym spotkaniu, pozwoli na wyjście ze strefy spadkowej.

W trakcie przerwy zimowej zespół został przebudowany. Kadrę zasiliła spora grupa nowych zawodników. Liczymy, że pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego w osobach trenera Mariusza Wojtygi i jego asystenta Łukasza Flagi, zadanie utrzymania drużyny w lidze okręgowej zostanie wykonane.

Zapraszamy kibiców na pierwszy mecz w Bibicach.