ŻAKI BIBICZANKI NA MECZU WISŁY

Młodzi adepci Akademii Piłkarskiej przy KS Bibiczanka Bibice z grupy Żaków, 3 grudnia br.  wzięli udział w eskorcie meczowej otwierającej spotkanie o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Zabrze. Był to hit tej kolejki, więc tym większa atrakcja dla dzieci. Dla niektórych była to też pierwsza okazja by zobaczyć mecz piłkarski na żywo na najwyższym poziomie w Polsce.

Chłopcy fantastycznie wywiązali się ze swoich obowiązków pięknie prezentowali się przed kamerą oraz do zdjęć. Ich postawą był bardzo zachwycony święty Mikołaj, który akurat tego dnia gościł na stadionie. Wyraził też przekonanie, że w tym roku na pewno do wszystkich chłopców dotrą wspaniałe prezenty.

Należy również podziękować rodzicom, którzy bezpośrednio odpowiadali za opiekę swoich pociech oraz umożliwili im wizytę na stadionie. Koordynatorem akcji ze strony naszej Akademii, był Piotr Cieślik, tata Pawła z grupy Żaków, a jednocześnie członek Zarządu KS Bibiczanka.

(pc, mski)

Zdjęcia autorstwa Jakuba Pieprzyka