V liga. Przemsza - Bibiczanka 4:1. ZACZĘŁO SIĘ DOBRZE...

Kłopoty kadrowe sprawiły, że na mecz z Przemszą w 13. kolejce spotkań (w sobotę, 4 listopada) w drużynie Bibiczanki było tylko dwóch rezerwowych… Do tego obaj, to bramkarze. Grając w poważnym osłabieniu Bibiczanka uległa Przemszy 1:4, choć do 39 minuty pierwszej połowy wygrywała 1:0.

Gdyby nie zła sytuacja kadrowa spowodowana nieobecnością kilku zawodników Bibiczanki z różnych powodów, tego meczu podopieczni Marcina Kostery raczej by nie przegrali. Już w 8 min. prowadzenie dla bibiczan zdobył Stanisław Dudziński. Gospodarze wyrównali w 39 min. za sprawą Grzegorza Majcherkiewicza.

W drugiej połowie gospodarze osiągnęli już większą przewagę. W efekcie Bibiczanka straciła jeszcze 3 bramki, przegrywając ostatecznie w Kluczach 1:4. "Krótka ławka", na której było tylko dwóch rezerwowych w zespole z Bibic i do tego byli to dwaj bramkarze nie pozwoliła na osiągnięcie korzystnego wyniku.

Sztab szkoleniowy Bibiczanki, stoi teraz przed trudnym zadaniem skompletowaniem składu na ostatnie mecz z Bolesławem Bukowno, który powalczy o komplet punktów na zakończenie rundy jesiennej.

V liga okręgowa: Grupa I. 13 kolejka: 4 listopada br. (sobota) godz. 11.00. Stadion w Kluczach. Widzów: 50. Przemsza Klucze – Bibiczanka Bibice 4:1 (1:1).