V liga. Bibiczanka - Spójnia 1:5. POLEGLI W DRUGIEJ POŁOWIE

Bibiczanka już w 1 min. objęła prowadzenie w meczu ze Spójnią Osiek-Zimnodół- Zawada. Były to jednak miłe, złego początki. Goście wyrównali w 13 min., a kolejne bramki, niestety... już tylko dla Spójni padły po przerwie. Porażka 1:5 (1:1), już definitywnie przekreśliła szansę Bibiczanki na grę w przyszłym sezonie w lidze okręgowej.

Początek spotkania należał do Bibiczanki, która już w 1 min. wyszła na prowadzenie. Gospodarze zaatakowali Spójnię bardzo wysoko. Piłkę wywalczył na prawym skrzydle Marcin Kurczek, który wyparzył tuż przed bramką Dariusza Nowaka. Zawodnikowi gospodarzy pozostało już tylko dostawić nogę. Szybkie prowadzenie, dodało pewności w grze bibiczanom, którzy w tej części gry powinni zdobyć jeszcze minimum dwie bramki. Niestety, zawiodła skuteczność.

Goście, po okresie przewagi Bibiczanki, zdołali się otrząsnąć na tyle skutecznie, że doprowadzili do wyrównania. W 13 min. do siatki trafił Gabriel Skalski. Od tego momentu gra się wyrównała. Jednak w tej części gry więcej bramek już nie padło.

Druga połowa, po raz kolejny w rundzie wiosennej, zdecydowała o porażce Bibiczanki. Goście, najpierw w 52 min. wyszli na prowadzenie w 52 min., a w ostatnich dziesięciu minutach zdobyli jeszcze trzy gole, dobijając Bibiczankę.

Trzeba obiektywnie stwierdzić, że nasz zespół nie został fizycznie dobrze przygotowany do rundy rewanżowej… Znowu Bibiczanka przegrywa, po bardzo słabej grze w drugiej części spotkania, co jest najwyraźniej spowodowane brakiem sił. Nasi zawodnicy nie są w stanie dorównać przeciwnikom pod względem wytrzymałości, stąd taki obraz gry obserwujemy już w kolejnym spotkaniu.

V liga okręgowa, grupa I. 21 kolejka: 12 maja br. (niedziela) godz. 17.00. Stadion w Bibicach przy ul. Sportowej 2. Widzów: 40. Bibiczanka Bibice – Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:5 (1:1).