PIERWSZE ZWYCIĘSTWA SKRZATÓW

Najmłodsza grupa chłopców w naszej Akademii, Skrzaty z rocznika 2012, w sobotę, 11 maja uczestniczyła w Turnieju Błyskawicznym, rozegranym na obiektach krakowskiej Korony. Organizatorem turnieju był KS Kabel Kraków, który od niedawna powrócił na piłkarską mapę Krakowa.

Skrzatom z AP Bibiczanka, przyszło rywalizować z drużynami: Hutnika Kraków, Garbarni Kraków, Clepardi Kraków, Puszczy Niepołomice, Prądniczanki Kraków.

Zawodnicy trenera Damiana Tawa, popisali się wieloma wygranymi dryblingami, udanymi akcjami i zdobytymi golami, co bez wątpienia przynosiło im wiele radości. Grupa stale się rozwija, jednak nie możemy zapomnieć o tym, że przed nimi jeszcze wiele pracy do wykonania na treningach.

Kilka meczy nasi chłopcy wygrali, ale w tym wieku wynik nie jest najważniejszy.
Każdy z chłopców strzelił co najmniej jedną bramkę. Chłopcy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów.

Emocje udzielały się zarówno piłkarzom, ale większe jednak panowały wśród rodziców, którzy głośnym dopingiem wspierali naszych zawodników.

Dziękujemy za zaproszenie drużynie Kabla.

AP Bibiczanka wystąpiła w składzie: Patrick Rosowski, Tytus Drozd, Oliver Nowak, Krzysztof Malik, Witold Ożóg, Jan Frydrych. Trener: Damian Taw.

(adm)

Powiązana galeria: