RUSZYŁY PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ

Wę środę, 25 stycznia br. piłkarze Bibiczanki rozpoczęli przygotowania do rewanżowej rundy wiosennej w piłkarskiej klasie A. Podopieczni trenera Marka Salamona po rundzie jesiennej zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą 2 pkt do lidera Wieczystej Kraków. Wiosna zapowiada się więc bardzo ciekawie.

Do piłkarskiej wiosny zawodnicy Bibiczanki przygotowywać się będą na własnych obiektach. W planach jest do rozegrania kilka sparingów z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. Między innymi Bibiczanka w okresie przygotowań zmierzy się kolejno z LKS Śledziejowice, Michałowianką Michałowice, Prądniczanką Kraków, juniorami SMS Kraków oraz Świtem Krzeszowice. Ten ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej odbędzie się w sobotę, 11 marca br. o godz. 14.00 na boisku Bibiczanki.

Na chwilę obecną nie zanosi się na żadne zmiany w kadrze drużyny Bibiczanki. Trener Marek Salamon ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Do kadry po długiej kontuzji dołączył także Kamil Klimczyk.

Mamy nadzieję, że solidne przygotowania i ambitne podejście zawodników pozwoli drużynie walczyć o historyczny awans do V ligi.

Inauguracja rundy wiosennej nastąpi w sobotę, 18 marca br. o godz. 15.30. Bibiczanka zmierzy się na wyjeździe z drużyną Strzelców Kraków. Tydzień później w niedzielę, 26 marca br. o godz. 17.00 na własnym stadionie podejmować będzie JKS Zelków.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Bibiczanki na mecze rundy wiosennej.