PO NIEUDANYM POCZĄTKU, MŁODZIKI PUNKTUJĄ

Coraz lepiej w rozgrywkach Ligi Halowej, będących jednocześnie Mistrzostwami Krakowa Młodzików (roczniki 2005-2006), radzi sobie zespół AP Bibiczanka prowadzony przez trenera Mariusza Wojtygę. Po porażce 0:6 w pierwszej kolejce spotkań z Garbarnią Kraków w pozostałych dotychczasowych spotkaniach zdobyli komplet punktów.

1. kolejka, 13 stycznia br.

RKS Garbarnia Kraków - AP Bibiczanka Bibice 6:0

Pierwsze spotkanie w lidze halowej zupełnie nie wyszło naszym młodzikom. Rozmiary porażki mogły być mniejsze, ale nasi zawodnicy nie  wykorzystali 3 stuprocentowych okazji.

Krakus Swoszowice - AP Bibiczanka Bibice 0:4

W drugim spotkanie tej rundy, Bibiczanka zapomniała o meczu z Garbarnią. Mimo, że w drużynie Krakusa było kilku zawodników starszych o rok, to nie miało to większego znaczenia dla przebiegu meczu. Nasz zespół grał w tym spotkaniu już dużo lepiej i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po kilku minutach gry padła pierwsza bramka i od tego momentu nasi kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku zdobywając jeszcze 3 gole.

AP Bibiczanka grała w składzie: Michał Skrzyński – Szymon Szymanek, Krystian Paluch, Maksymilian Krowiak, Kacper Purski, Patryk Żak, Kacper Cisowski. Na zmiany wchodzili: Kacper Lorek, Kamil Staszczak, Szymon Gajos, Piotr Czajka, Igor Liszka, Karol Kawalec, Grzegorz Adamczyk, Wiktor Wolanin, Bartek Mikina.

2. kolejka, 4 lutego br.

AP Bibiczanka - AK Futbolica Kraków 3:0 (walkower) drużyna z Krakowa nie stawiła się na meczu z powodu chorby zawodników.

AP Bibiczanka - Tramwaj Kraków 3:2

1:0 – Patryk Żak sam na sam po podaniu Kacpra Cisowskiego z głębi pola,

2:0 – Igor Liszka zamknął dośrodkowanie z prawej strony i wślizgiem podwyższył prowadzenie,

2:1 – strata bramki po rzucie wolnym z prawej strony boiska. Piłka skozłowała tuż przed naszym interewniującym bramkarzem po takim „zawieszonym” strzale w krótki róg nad murem,

3:1 – Kacper Cisowski strzela gola w sytuacji jeden na jeden i po akcji ze środka boiska

3:2 – Strzał z dystansu górny róg bramki. Błąd techniczny popełnił nasz bramkarz, próbując interwencji zbyt wysoko przez bramką. Zbrakło mu kilku centymetrów by złapać piłkę, która po jego ręku wpadła do siatki.

AP Bibiczanka grała w składzie: Michał Skrzyński – Szymon Szymanek, Szymon Gajos, Maksymilian Krowiak (kapitan), Kacper Purski, Patryk Żak, Kacper Cisowski. Na zmiany wchodzili: Piotr Czajka, Igor Liszka, Karol Kawalec, Grzegorz Adamczyk, Wiktor Wolanin, Bartek Mikina, Jakub Banaś.

Wyróżnienia w tym spotkaniu otrzymali: Szymon Szymanek, Maksymilian Krowiak i Patryk Żak.