WYGRANA MŁODZIKÓW W SPARINGU Z TRAMWAJEM

Po zakończonym meczu ligowym w niedzielę, 4 lutego br. drużyna AP Bibiczanka rozegrała sparing z zespołem Tramwaju Kraków. Po zwycięstwie w meczu o punkty 3:2, tym razem nasz zespół wygrał 2:0.

Sytuacje bramkowe:

1:0 – Bartek Mikina – Michał Skrzyński uruchomił wyrzucił piłkę do Karola Kawalca, który ze środka pola zagrał do Bartka Mikiny. Ten ruszył w kierunku bramki gości i obok wychodzącego bramkarza zdobył prowadzenie dla Bibiczanki. Była to wręcz szkoleniowa akcja. Po trzech podaniach piłka zatrzepotała w siatce bramki Tramwaja. Brawo!!!

2:0 – Kacper Cisowski – wywalczył piłkę z prawej strony, minął obrońcę i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza.

Nasz zespół przeprowadził jeszcze kilka składanych akcji, po których trochę zabrakło do strzelenia kolejnych goli. Bardzo dobrze na pozycji rozgrywającego zaprezentował się w tym spotkaniu Karol Kawalec. Bibiczanka grając już bez zbędnej presji zaprezentowała się bardzo dobrze na tle rywali.

AP Bibiczanka grała w składzie: Michał Skrzyński – Szymon Szymanek (Maks Krowiak), Szymon Gajos (Piotr Czajka), Wiktor Wolanin (Kacper Cisowski), Karol Kawalec (Kacper Purski), Grzegorz Adamczyk (Patryk Żak), Bartek Mikina (Jakub Banaś)

Wyróżnieni w tym spotkaniu to: wszyscy obrońcy oraz Karol Kawalec, Bartosz Mikina i Michał Skrzyński.