Młodzik Młodszy D2 - II liga: Galicja - Bibiczanka 2:9 GRAD GOLI

Po porażce w pierwszym meczu w Wierzbnie, tym razem drużyna Młodzików Młodszych wysoko wygrała na wyjeździe w Raciborowicach z tamtejszą Galicją 9:2 (6:2). Mecz rozegrano w sobotę, 13 kwietnia w ramach 2. kolejki II ligi okręgowej.

W całym spotkaniu drużyna Bibiczanki miała zdecydowaną przewagę. Wynik meczu już w 1 min. otworzył Kacper Lubieński. W pierwszej połowie nasza drużyna jeszcze pięciokrotnie trafiła do bramki gospodarzy.

Przy lepszej skuteczności można było pokusić się o jeszcze lepszy wynik. Podopieczni trenera Damiana Tawa, kilkukrotnie próbowali rozgrywać akcje na dwa lub trzy kontakty. Hat trickiem popisał się Mikołaj Kowalski, trenujący na co dzień w grupie Orlików, który w 57 min. ustalił końcowy wynik meczu. Gratulujemy wysokiej wygranej.

II Liga Okręgowa Młodzików Młodszych, grupa 11. 2 kolejka: 13 kwietnia br. (sobota) godz. 10.00. Stadion w Raciborowicach. Widzów: 30. Galicja Raciborowice - Bibiczanka Bibice 2:9 (2:6)

Czas gry: 2x30 minut

0:1 – 1 min. Kacper Lubieński

0:2 – 8 min. Wojciech Ożóg

0:3 – 10 min. Alan Lewicki

0:4 – 12 min. Mikołaj Kowalski

1:4 – 23 min. Kacper Habera

1:5 – 25 min. Bartłomiej Czerwiec

1:6 – 27 min. Iwo Solecki

2:6 – 28 min. Oskar Kaczmarek

2:7 – 32 min. Mikołaj Kowalski

2:8 – 35 min. Karol Michałowski

2:9 – 57 min. Mikołaj Kowalski

Galicja: Dominik Cikała – Szymon Badzioch, Marcel Dziwisz, Kacper Grębosz, Kacper Habera, Oskar Kaczmarek, Oskar Knap, Jakub Kostka, Adrian Raźny.

Na zmiany powrotne wchodzili: Krzysztof Broś, Olaf Biedroń, Paweł Dębski, Mikołaj Rosiek, Juliusz Sadowski.

Bibiczanka: Szymon Kacprzak - Maksymilian Kopiec, Karol Michałowski, Alan Lewicki – Wojciech Ożóg, Kacper Lubieński, Piotr Zeliaś, Bartłomiej Czerwiec, Iwo Solecki.

Na zmiany powrotne wchodzili: Mateusz Dudek, Mikołaj Kowalski,

Trener: Damian Taw