Młodzik D1 - II liga: Bibiczanka - Błękitni Modlnica 3:0 SKUTECZNA PIERWSZA POŁOWA

Bardzo skutecznie zagrała drużyna Młodzików Bibiczanki w pierwszej połowie meczu 4. kolejki przeciwko Błękitnym Modlnica. Nasz zespół zdobył do przerwy 3 bramki, które ustaliły końcowy wynik na 3:0 dla Bibiczanki.

Od pierwszej minuty Bibiczanka zaatakowała Błękitnych, chcąc szybko zdobyć prowadzenie. Przyjęte założenia zostały zrealizowane już w 4 min. Po szybkiej akcji całego zespołu Wiktor Wolanin doszedł do piłki zagranej w pole karne Błękitnych i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości.

W 6 min. mogło być już 2:0. W środku pola dobrze piłkę odebrał Maksymilian Krowiak, podał do będącego tuż przed polem karnym Patryka Żaka, po strzale którego piłka przeszła tuż na poprzeczką bramki gości.

Nasz zawodnik, Patryk Żak w kolejnej akcji był już bardziej skuteczny. Po dokładnym podaniu od Wiktora Wolanina, ładnym strzałem podwyższył na 2:0.

W 9 min. przed szansą na zdobycie trzeciej bramki stanął Kacper Purski, który odważnie wszedł pomiędzy dwóch obrońców Błękitnych. Jednak nasz pomocnik trochę źle przyjął przechwyconą piłkę i w ostatniej chwili ubiegł go bramkarz gości.

Kolejne minuty upływały po znakiem zdecydowanej przewagi Bibiczanki. Goście tylko dwukrotnie sprawili, że Michał Skrzyński miał możliwość kontaktu z piłką. Były to dośrodkowania, po których piłka trafiła prosto w ręce naszego bramkarza.

Trzecią bramkę Bibiczanka zdobyła w 22 min. Dobra i składna akcja zaczęła się z prawej strony boiska. Kacper Cisowski uciekł obrońcom, po czym zagrał przed pole karne do Jakuba Banasia. Nasz pomocnik, oddał ładny strzałem z lewej nogi, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa, bardzo dobra i skuteczna w wykonaniu gospodarzy.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Bibiczanka zdecydowanie przeważała, ale nie była już tak skuteczna jak w pierwszej połowie. Dobre akcje podopiecznych Mariusza Wojtygi, przerywali w ostatniej chwili obrońcy Błękitnych lub szczęśliwie interweniował bramkarz.

Wynik nie uległ już zmianie. Trzy bramki zdobyte w pierwszej połowie ustaliły końcowy rezultat, dając pewne zwycięstwo Bibiczanki 3:0.

II Liga Okręgowa Młodzików D1, grupa 11. 4 kolejka. 24 kwietnia br., (środa) godz. 18.00. Stadion w Bibicach, przy ul. Sportowej 2. Widzów: 40. Bibiczanka Bibice - Błękitni Modlnica 3:0 (3:0)

Mecz: 2x30 minut.

Sędziował: Mateusz Ślizowski