ZWYCIĘSTWO W KRAKOWIE. Prądniczanka II - Bibiczanka 1:4

W meczu 9 kolejki spotkań, rozegranym w sobotę, 15 października br. w Krakowie, Bibiczanka wygrała z Prądniczanką II 4:1 (2:1). Początek spotkania należał do gospodarzy, jednak z upływem czasu goście przejęli inicjatywę i przywieźli z Krakowa trzy punkty.

Prądniczanka zaskoczyła zespół z Bibic kilkoma szybkimi akcjami. Jedna z nich już w 8 min. przyniosła gospodarzom prowadzenie po strzale Pawła Jarosza. Bibiczanie "otrząsnęli" się dość szybko ze straconej bramki i w 25 min. spotkania doprowadzili do wyrównania za sprawą Bartłomieja Brzeskiego. Sześć minut przed końcem I połowy na 2:1 dla gości podwyższył Kamil Garbacik i od tego momentu podopieczni Marka Salamona zaczęli grać coraz pewniej.

Dobrą grę z końcówki I połowy Bibiczanka potwierdziła, także w drugiej części meczu. Dwie bramki zdobyte przez Kamila Żarnowskiego w 70 i 85 min. przypieczętowały sukces bibiczan, którzy zdobyli kolejne trzy punkty.

A-klasa, grupa II. 9 kolejka: sobota, 15 października br. godz. 13.30. Stadion Prądniczanki przy ul. Św. Andrzeja Boboli 5  w Krakowie. Widzów: 50 osób.

Prądniczanka II Kraków - Bibiczanka Bibice 1:4 (1:2).

Bramki zdobyli:

1:0 - 8 min. Paweł Jarosz

1:1 - 25 min. Bartłomiej Brzeski

1:2 - 39 min. Kamil Garbacik

1:3 - 70 min. Kamil Żarnowski

1:4 - 85 min. Kamil Żarnowski

Kartki: żółte - 31 min. Marek Marchewka, 55 min. Piotr Ostrowski.

Składy drużyn:

Prądniczanka II Kraków: 1. Jakub Kosno - 3. Piotr Pieniążek, 4. Sławomir Madyda, 5. Wojciech Rumian, 17. Krzysztof Drożdżak - 7. Paweł Jarosz, 9. Jędrzej Kokoszyński, 13. Marek Marchewka (od 46 min. - 20. Maciej Wieczorek), 16. Andrzej Piwowarczyk (od 46 min. - 19. Feliks Bochenek) - 11. Adrian Baran, 6. Piotr Sędor.

Trener: Józef Marchewka

Bibiczanka Bibice: 1. Piotr Król - 10. Marek Rechemtiuk, 2. Kamil Garbacik, 18. Bartłomiej Brzeski, 20. Michał Komenda - 21. Stanisław Dudziński, 14. Paweł Kurczek (od 53 min. - 5. Arkadiusz Kinasz), 17. Konrad Zabiegaj (od 30 min. - 16. Kamil Żarnowski), 15. Oleh Ponomarenko - 3. Piotr Ostrowski (od 70  min. Kamil Jamróz), 8. Kamil Waśniowski (od 75 min. - 4. Robert Łysek).

Trener: Marek Salamon

***

W 10 kolejce spotkań, Bibiczanka podejmuje na własnym boisku zespół Bratniaka Kraków. Mecz odbędzie się  w niedzielę, 23 października br. o godz. 15.00.