ŻAKI I ORLIKI ZAKOŃCZYLI SEZON.

Drużyny Żaków i Orlików zakończyły swoje rozgrywki w tym sezonie. Ostatni turniej Orlików, odbył się 18 czerwca zaś Żaków 11 czerwca br. Obydwie drużyny brały udział w turniejach szkoleniowych organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Dla naszych młodych zawodników najważniejsze było zdobycie doświadczenia w rywalizacji z innymi zespołami, a osiągnięte przez nich wyniki były sprawą drugorzędną.

Oceniając występy zespołów Żaków i Orlików, trzeba wziąć pod uwagę, że jedni i drudzy grali w większości z drużynami starszymi rocznikowo. Jednak w każdym ze spotkań i turniejów walczyli bardzo dzielnie, jeśli nie o zwycięstwo, to przynajmniej o zdobycie bramki. Na tym etapie szkolenia najważniejsza jest dla nich nauka gry w piłkę nożną, a wyniki przyjdą w odpowiednim czasie.

Prezentujemy wyniki w poszczególnych turniejach i składy w jakich występowały nasze zespoły:

TURNIEJE ORLIKÓW

Turniej w Zielonkach, 14 maja 2017 r.

- Bibiczanka - Prądniczanka 0:7

- Bibiczanka - Piast Wołowice 0:2

- Bibiczanka - Grębałowianka 2:1 (bramki: Dawid Flaga, Filip Grabczyński)

- Zieleńczanka - Bibiczanka 4:0

- Bibiczanka - TS Węgrzce 0:2

Bibiczanka wystąpiła w składzie: Patryk Antosiak, Filip Grabczyński - Szymon Gajos, Maksymilian Kopiec, Maksymilian Loda, Jarosław Proksa, Dawid Flaga, Alan Lewicki.

Turniej w Węgrzcach, 27 maja 2017 r.

- Zieleńczanka - Bibiczanka 5:0

- Bibiczanka - Piast Wołowice 0:3

- TS Węgrzce - Bibiczanka 3:0

- Bibiczanka - Grębałowianka 0:6

- Bibiczanka - Prądniczanka 2:2 (bramki: Bartek Marzec - 2)

Bibiczanka wystąpiła w składzie: Patryk Antosiak - Szymon Gajos, Maksymilian Kopiec, Maksymilian Loda, Karol Michałowski, Szymon Synowiec, Filip Kłopotowski, Wojciech Ożóg, Bartek Marzec, Piotr Machnik.

Turniej w Bibicach, 18 czerwca 2017 r.

- Bibiczanka - Grębałowianka 0:1

- TS Wegrzce - Bibiczanka 5:1 (bramka: Jarosław Proksa)

- Bibiczanka - Zieleńczanka 0:6

- Bibiczanka - Prądniczanka 0:5

- Bibiczanka - Piast Wołowice 1:2 (bramka: Dawid Flaga)

Bibiczanka wystąpiła w składzie: Kacper Lorek - Szymon Gajos, Maksymilian Loda, Jarosław Proksa, Karol Michałowski, Maksymilian Kopiec, Wojciech Ożóg, Dawid Flaga, Michał Skrzyński, Szymon Szymanek, Igor Liszka, Bartek Mikina, Patryk Żak, Piotr Czajka.

TURNIEJE ŻAKÓW

Turniej w Słomnikach, 14 maja br.

- Bibiczanka - Skalanka Skała 0:4
- Bibiczanka - Wieczysta Kraków 0:5
- Bibiczanka - Zieleniczanka 0:2
- Bibiczanka - Słomniczanka Słomniki 0:1

Bibiczanka wystąpiła w składzie: Wiktor Zieliński - Miłosz Obirek, Tymon Obirek, Mikołaj Maszczyński, Paweł Cieślik,  Igor Mazurek, Mikołaj Kowalski, Szymon Krawczyk, Dawid Opałka, Filip Wiejacha, Antoni Siwiec, Michał Zieliński.

Turniej w Bibicach, 28 maja br.
- Bibiczanka - Wieczysta Kraków 0:2
- Bibiczanka - Słomniczanka Słomniki 0:3
- Bibiczanka - Prądniczanka Kraków 2:7 (bramki: Wiktor Szydło, Filip Marzec)
- Bibiczanka - Zieleńczanka Zielonki 1:2 (bramka: Karol Kolasa).
Bibiczanka wystąpiła w składzie: Wiktor Zieliński - Paweł Cieślik, Filip Wiejacha, Mikołaj Maszczyński, Bartosz Moskała, Wiktor Szydło, Filip Marzec, Wojciech Parejko, Antoni Siwiec, Szymon Krawczyk, Karol Kolasa, Tymon Obirek, Miłosz Obirek, Dawid Opałka.
Turniej w Skale, 11 czerwca br.
- Bibiczanka - Skalanka Skała 2:3 (bramki: Filip Marzec, Mikołaj Kowalski)
- Bibiczanka - Zieleńczanka Zielonki 0:4
- Bibiczanka - Prądniczanka Kraków 0:3
- Bibiczanka - Słomniczanka Słomniki 1:2 (bramka: Filip Marzec)

Bibiczanka wystąpiła w składzie: Wiktor Zieliński - Paweł Cieślik, Filip Marzec, Filip Wiejacha, Michał Zieliński, Mikołaj Kowalski, Dawid Opałka, Igor Mazurek.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom dziękujemy za udział w turniejach szkoleniowych, zwłaszcza za wielkie zaangażowanie i wolę walki. Wszystkim gratulujemy i życzmy sukcesów w nowym sezonie.