UDANY WYSTĘP ŻAKÓW W ZIELONKACH

W niedzielę, 17 września w Zielonkach odbył się pierwszy jesienny turniej szkoleniowy dla Żaków. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Bibiczanka, Kosynierzy Łuczyce, TS Węgrzce oraz gospodarz Zieleńczanka Zielonki. Żaki Bibiczanki spisali się bardzo dobrze zdobywając w trzech meczach 4 punkty.

W pierwszym meczu Żaki Bibiczanki ulegli rówieśnikom z TS Węgrzce 8:2. Bramki dla bibiczan zdobyli: Mikołaj Kowalski oraz zawodnik Węgrzc (gol samobójczy).

W drugim meczu nasza drużyna zmierzyła się z Kosynierami Łuczyce wygrywając 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w przedostatniej minucie meczu strzelił Karol Kolasa.
Ostatnim meczem był pojedynek z gospodarzami drużyną Zieleńczanki Zielonki. Oba zespoły miały mnóstwo dogodnych sytuacji podbramkowych, ale ostatecznie żadne bramki nie padły i skończyło się 0:0. Co jest bardzo rzadkim wynikiem na tym szczeblu rozgrywek.
Podsumowując. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Chłopcy grali z wielkim zaangażowaniem, a strzelone bramki sprawiły im oraz ich rodzicom wiele radości
Bibiczanka grała w składzie: Miłosz Obirek - Tymon Obirek, Dawid Opałka, Michał Zieliński, Paweł Cieślik,Wojciech Parejko, Karol Kolasa, Mikołaj Kowalski, Bartek Moskała, Igor Mazurek.
Opiekun zespołu: Piotr Cieślik.