STRZELCY "ROZSTRZELANI". Bibiczanka - Strzelcy Kraków 4:0 (1:0)

4 kolejka spotkań, klasy A rozegrana w miniony czwartek, 8 września przyniosła pewną wygraną Bibiczanki. Podopieczni trenera Marka Salamona, "rozstrzelali" na własnym boisku zespól Strzelców Kraków 4:0 (1:0). Po tej serii spotkań bibiczanie zajmują trzecie miejsce w tabel grupy II.

Od samego początku to Bibiczanka miała przewagę. Już w kilku pierwszych minutach gry gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale ich akcjom zabrakło jedynie celnego wykończenia. Na pierwszego gola kibice czekali do 33 minuty, kiedy to pozyskany przed sezonem z Michałowianki nowy zawodnik bibiczan, Piotr Ostrowski ładnym strzałem otworzył wynik meczu. W tej części gry gospodarze mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale zawiodła skuteczność.

Po przerwie Bibiczanka uzyskała jeszcze większą przewagę na boisku. Zawodnicy miejscowych dochodzili do częstych sytuacji podbramkowych, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolejne bramki strzelali: Jakub Raj w 48 min, Krzysztof Zawrzykraj w 53 min i Kamil Waśniowski w 60 min.

Po godzinie gry Bibiczanka prowadziła już 4:0. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie i był to dla gości, i tak bardzo dobry wynik, gdyż gospodarze powinni strzelić krakowianom jeszcze co najmniej cztery bramki. Zwłaszcza, że goście kończyli to spotkanie w dziesięciu po czerwonej kartce dla Krzysztofa Rainholca w 65 min.

A-klasa, grupa II. 4 kolejka: 8 września 2016 r. Stadion Bibiczanki przy ul. Lipowej 28 w Bibicach. Widzów: 30. Bibiczanka Bibice - Strzelcy Kraków 4:0  (1:0).