LOMM. Grupa II. DWIE PORAŻKI Z ORŁEM

LOMM. Grupa II.  DWIE PORAŻKI Z ORŁEM

Drużyna Orlików KS Bibiczanka, występująca w Lidze Okręgowej Młodzików Młodszych w grupie 2, meczami z Orłem Piaski Wielkie zakończyła swoje jesienne rozgrywki. W obu spotkaniach najpierw w Bibicach, następnie w rewanżu na boisku Orła, nasz zespół doznał dwóch porażek 12:0 i 10:0.

Wyniki naszego zespołu nie były sprawą numer jeden. Orliki Bibiczanki, grając w lidze okręgowej Młodzików Młodszych jako Bibiczanka II, mieli zbierać doświadczenie i jak najwięcej grać. Taki był cel występów tej drużyny, która rywalizowała z zespołami starszymi rocznikowo. Mimo odniesienia wysokich porażek nasi chłopcy w każdym meczu walczyli bardzo dzielnie. W kilku spotkaniach mieli też okazje do zdobycia bramek, stwarzając bardzo ładne akcje.

Teraz przed drużyną Orlików i ich nowym trenerem Oleksijem Bilorukavaym, czas na przygotowanie się do udziału w Lidze Halowej Mistrzostw Krakowa w kategorii Orlików. W tych rozgrywkach nasza drużyna będzie grać już przeciwko drużynom z tych samych roczników, więc wyniki choć to nie najważniejsze, mogą sprawić im więcej radości.

Na tym etapie piłkarskiej edukacji wyniki nie są najważniejsze. Liczy się dobra zabawa i nabycie umiejętności i doświadczenia właśnie poprzez udział w takich rozgrywkach.

Drużyna Bibiczanki w ostatnich dwóch spotkaniach z Orłem Piaski Wielkie wystąpiła w składzie: Wiktor Zieliński, Michał Skrzyński - Karol Michałowski, Szymon Gajos, Szymon Kacprzak, Piotr Zeliaś, Dawid Flaga, Bartosz Marzec, Bartosz Franczyk, Szymon Synowiec, Wojciech Ożóg, Dominik Michalik, Alan Lewicki, Kajetan Warwas, Filip Kłopotowski.

Trener: Oleksij Bilorukavyj.