KOLEJNY KOMPLET PUNKTÓW. Bibiczanka - Bratniak Kraków 5:1 (2:0)

KOLEJNY KOMPLET PUNKTÓW.  Bibiczanka - Bratniak Kraków 5:1 (2:0)

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Bibiczanki. Tym razem w meczu 10 kolejki spotkań w niedzielę, 23 października br. pokonali na własnym boisku zespół Bratniaka Kraków 5:1 (2:0). Po tym spotkaniu Bibiczanka nadal zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy II.

Było to kolejne spotkanie, w którym Bibiczanka zdobyła komplet punktów, strzelając kilka goli. Gdyby zawodnicy gospodarzy mieli lepiej ustawione celowniki, mogli tych bramek zdobyć co najmniej drugie tyle. Cały mecz toczył się pod dyktando Bibiczanki. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 2:0... i w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku.

Goście jedynie na początku drugiej połowy, po przypadkowo zdobytej bramce kontaktowej zmusili bibiczan do większego zaangażowania. Jednak bramka na 3:1, pozwoliła szybko uporządkować grę i zwycięstwo podopiecznych Marka Salamona stało się faktem.

A-klasa, grupa II. 10 kolejka: 23 października 2016 r.  godz. 15.00. Stadion Bibiczanki przy ul. Lipowej 28 w Bibicach. Widzów: 50. Bibiczanka Bibice - Bratniak Kraków 5:1 (2:0).