JUBILEUSZ 25-LECIA KS BIBICZANKA

KS Bibiczanka Bibice ma już 25 lat! Z tej okazji w najbliższą sobotę, 24 czerwca br. od godz. 9.30 rozpoczną się obchody tego jubileuszu. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków klubu.

Program imprezy:

9.30 - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków i Orlików z udziałem takich drużyn jak:

- w turnieju Żaków: Bibiczanka Bibice, Wisła Kraków, Zieleńczanka Zielonki

- w turnieju Orlików: Bibiczanka Bibice, Cracovia Kraków, Dalin Myślenice, GTV Stadion Śląski Chorzów, Limanovia Limanowa, Polonia Kraków, TS Węgrzce, Zieleńczanka Zielonki.

14.00 - Zakończenie turnieju, wręczenie nagród i dyplomów.

14-15.00 - Oficjalne podziękowania dla wszystkich byłych i obecnych członków klubu oraz osób zasłużonych. Wręczenie pamiątkowych medali i odznaczeń.

15.00 - Mecz drużyn oldboyów: Bibiczanka Bibice - Hutnik Kraków

17.00 - Mecz drużyn seniorów: Bibiczanka Bibice - Garbarnia Kraków (II liga)

19.00 - Spotkanie przy grillu dla wszystkich członków klubu, zawodników i trenerów oraz zaproszonych gości.

Imprezy towarzyszące:

- Event reklamowy z udziałem firm: GTV Poland z Pruszkowa - dystrybutora niemieckiej marki profesjonalnych narzędzi dla wymagających Högert Technik; Nagel-Elektronarzędzia z Krakowa - dystrybutora elektronarzędzi i narzędzi ręcznych wiodących marek na rynku; Marax z Krakowa - producenta, importera i dystrybutora: kosiarek, kos i traktorków do trawy, nagrzewnic i parasoli grzewczych, bidetów elektronicznych oraz samoregulujących kabli grzewczych;

- Konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży,

- Losowanie nagród specjalnych dla wszystkich, którzy zakupią cegiełkę przeznaczoną na wsparcie działań statutowych klubu,

- ponadto: zamki dmuchane, gokarty i wata cukrowa.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!