INAUGURACJA PRZEŁOŻONA. DERBY 9 MAJA

Pogoda pokrzyżowała plany inauguracji rozgrywek ligi okręgowej. Z uwagi na podmokłe murawy boisk decyzją Wydziału Gier MZPN, nie odbędzie się kilka spotkań, w tym derbowy pojedynek pomiędzy Bibiczanką a Zieleńczanką Zielonki zaplanowany na niedzielę, 25 marca.

Przełożone zostało także spotkanie z drugiej wiosennej kolejki z soboty, 31 marca z Prądniczanką Kraków na wyjeździe. Ten mecz zostanie rozegrany we środę, 18 kwietnia o godz. 17.00 na sztucznym boisku Nadwiślana Kraków.

Tak więc, pierwszy mecz rundy wiosennej zawodnicy Bibiczanki rozegrają zatem na własnym boisku w niedzielę, 8 kwietnia o godz. 16.00. Rywalem bibiczan będzie Przebój Wolbrom.

Derbowy pojedynek, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę został przełożony na środę, 9 maja na godz. 17.30.