INAUGURACJA PIŁKARSKIEJ WIOSNY W KLASIE A. Remis ze Świtem na zakończenie przygotowań.

W najbliższą sobotę, 18 marca br. meczem na wyjeździe przeciwko drużynie Strzelców Kraków, podopieczni Marka Salamona rozpoczną rewanżową rundę wiosenną. Początek spotkania o godz. 15.30. W ostatnią sobotę, 11 marca br. na koniec zimowych przygotowań Bibiczanka zremisowała ze Świtem Krzeszowice 2:2.

Mecz ze Świtem zakończył zimowy okres przygotowawczy. Remis 2:2 z rywalem grającym w wyższej klasie rozgrywkowej jest obiecującym wynikiem przed rundą wiosenną. Zwłaszcza, że wszystkie dotychczasowe mecze bibiczanie przegrali bardzo wyraźnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że grali z drużynami występującymi w wyższych ligach jak m.in.: Michałowianka Michałowice, LKS Śledziejowice czy Prądniczanka Kraków.

Kadra Bibiczanki liczy 22 zawodników. Nikt nie odszedł w okresie zimowym. Do zespołu po kontuzji powrócił natomiast Kamil Klimczyk.

Mamy nadzieję, że wszyscy zawodnicy będą w pełni sił i ambitnie podejdą do walki o jak najlepszy wynik w każdym meczu. Szansa na historyczny awans do V ligi jest duża i warto podjąć to wyzwanie.

Już w najbliższą sobotę wspomniany mecz ze Strzelcami Kraków, a tydzień później w niedzielę, 26 marca br. o godz. 16.00 inauguracja rudny wiosennej na własnym boisku. Bibiczanka podejmować będzie zespół JKS Zelków.

KS. Bibiczanka przed meczem kontrolnym ze Świtem Krzeszowice.

Klasa A. Sezon 2016/2017. Runda wiosenna. KS. "Bibiczanka" Bibice. Skład drużyny:

W górnym rzędzie od lewej: Michał Komenda, Przemysław Krawczyk, Bartłomiej Brzyski, Kamil Waśniowski, Krzysztof Betleja, Piotr Król, Robert Łysek, Oleh Ponomarenko, Stanisław Dudziński, Paweł Kurczek, Jerzy Król – prezes Klubu, Marek Salamon – trener.

W dolnym rzędzie od lewej: Marek Rechemtiuk, Kamil Klimczyk, Kamil Żarnowski, Jakub Raj, Piotr Ostrowski, Konrad Zabiegaj, Krzysztof Zawrzykraj, Kamil Garbacik. Na zdjęciu brakuje: Marcina Kurczka, Arkadiusza Kinasza, Kamila Jamroza, Daniela Klimczyka i Krzysztofa Wolskiegokierownika drużyny.

Terminarz spotkań rundy wiosennej na własnym boisku:

- niedziela, 26 marca br., godz. 16.00 - Bibiczanka - JKS Zelków

- niedziela, 9 kwietnia br., godz. 16.00 - Bibiczanka - Krakus Swoszowice

- niedziela, 23 kwietnia br. godz. 17.00 - Bibiczanka - Dąbski KS Kraków

- sobota, 29 kwietnia br. godz. 16.00 - Bibiczanka - Zwierzyniecki KS Kraków

- niedziela, 7 maja br. godz. 17.00 - Bibiczanka - Dragon Szczyglice

- niedziela, 21 maja br. godz. 17.00 - Bibiczanka - Prądniczanka II Kraków

- niedziela, 4 czerwca br. godz. 17.00 - Bibiczanka - Sportowiec Modlniczka.

Zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców na wiosenne mecze Bibiczanki.

Tekst i zdjęcie: (mski)