INAUGURACJA PIŁKARSKIEJ KLASY A JUŻ W TEN WEEKEND

W najbliższą sobotę i niedzielę rozpocznie nowy sezon 2016/17 piłkarska klasa A. Nasz zespół - Bibiczanka Bibice w tym sezonie występować będzie w grupie II, krakowskiej klasy A. W pierwszym meczu podopieczni trenera Marka Salamona spotkają się na wyjeździe w Zelkowie z tamtejszym JKS-em w niedzielę, 21 sierpnia br. o godz. 17.00.

Po przerwie wakacyjnej w najbliższy weekend startuje piłkarska klasa A. Bibiczanka po dobrym minionym sezonie, w którym zajęła bardzo dobre trzecie miejsce w tych rozgrywkach grać będzie w grupie II. W tej grupie występuję większość krakowskich A-klasowych zespołów (poza Bieżanowianką i Tramwajem, które grają w grupie III).

Jaki to będzie sezon dla naszego zespołu pokażą pierwsze mecze. Miejmy nadzieję, że także w tym sezonie Bibiczanka włączy się o awans do ligi okręgowej. W przyszłym roku wypada 25-lecie bibickiego klubu i awans byłby wspaniałym zwieńczeniem tej rocznicy. Na razie pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń w nadchodzącym sezonie.

Zawodnikom życzymy sukcesów a kibiców zapraszamy na mecze Bibiczanki.