BIBICZANKA ZAWIESZA TRENINGI!

W związku z rozszerzającą się epidemią koronawirusa, nakazami służb epidemiologicznych oraz organów prowadzących rozgrywki sportowe na terenie Małopolski, Klub Sportowy i Akademia Piłkarska Bibiczanka, zawiesza do odwołania od czwartku, 12 marca br. zajęcia treningowe dla wszystkich grup wiekowych dziecięcych i młodzieżowych.

Zarządy Klubu i Akademii Bibiczanka na wspólnym posiedzeniu w dniu 11 marca br., podjęły taką decyzję, zgodnie z zaleceniami i działaniami podjętymi przez Rząd RP, władze województwa małopolskiego oraz władze gminy Zielonki.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie zawieszone zajęcia treningowe zostaną odpracowane poprzez organizację dodatkowych treningów oraz udział w turniejach.

W piątek, 20 marca będzie kolejny komunikat w tej sprawie.

Zarząd KS Bibiczanka

Zarząd Akademii Piłkarskiej Start-Bibiczanka